Disney TSUM TSUM FESTIVAL

Weź udział w festiwalu pluszaków Tsum!

Gra Disney TSUM TSUM FESTIVAL po raz pierwszy przeniesie ikoniczne postacie Disneya w wydaniu pluszaków Tsum Tsum na ekrany konsol Nintendo Switch!

Disney TSUM TSUM FESTIVAL zaoferuje szeroki wachlarz rozpoznawalnych postaci Disneya, takich jak Myszka Mickey czy Myszka Minnie. Wcielając się w popularne bajkowe postacie zmierzymy się z rodziną i przyjaciółmi w wielu różnych grach imprezowych zarówno w domu, jak i poza nim. We wszystkich konkurencjach może wziąć udział nawet do czterech graczy na jednej konsoli Nintendo Switch, a w trybie rozgrywek wieloosobowych online zmierzymy się z fanami Tsum Tsum z całego świata!

Cechy gry Disney TSUM TSUM FESTIVAL:

  • Wypróbuj nowe gry i atrakcje 

Sprawdź się w wielu nowych grach i zadaniach; między innymi w grze logicznej Tsum Tsum, tym razem dostępnej na większym ekranie.  

  • Zagraj gdziekolwiek zechcesz, dzięki wersji na Nintendo Switch. 

W drodze czy w domu z rodziną i przyjaciółmi? Zabierz grę Disney TSUM TSUM FESTIVAL gdziekolwiek zechcesz! Łatwe sterowanie za pomocą Joy-Conów Nintendo oraz szybki start rozgrywek wieloosobowych zapewnią wiele godzin ekscytujących rozgrywek!  

  • Wiele przeuroczych i uwielbianych przez fanów postaci Disney TSUM TSUM 

Myszka Mickey i Minnie, Kaczor Donald i wiele innych! Zgromadź swoje ulubione postacie Disneya i odkrywaj ich unikalne umiejętności.